HAKKIMIZDA

ÇelikSoft Bilişim Hizmetleri, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 2005 yılında faaliyetlerine başlamış ve 2012 yılında Bilişim Teknolojileri alanındaki büyüme grafiği sonucu Çeliksoft Yazılım Hizmetleri olarak ünvan değişikliğinde bulunmuştur.

Bizler, müşterilerimizin sürekli olan üretimlerinin daha verimli hale dönüşmesi için stratejik olarak projelendirme faaliyetlerini sürdürmekte ve bu anlamda uygun e-platformlar sunmaktayız. Müşterilerimizin ticari anlayışlarının dijital platforma taşıyarak artı değerler kazanması ve bu platformdan maksimum faydayı sağlamalarını gerçekleştirdik. Her geçen gün hizmet verdiğimiz kurum ve mutlu müşteri sayımız artış göstermektedir. Başta İç Anadolu Bölgesi olmak üzere Bilişim Sektöründe hizmetler sunan ÇelikSoft, müşteri odaklı tam zamanında çalışma ve 0 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. Müşterilerine en uygun bilişim ve yazılım teknolojisi çözümlerini sunmayı, sektördeki rakiplerine karşı rekabet avantajını kazandırmayı böylelikle yeni pazar ve satışlara ulaşmada hız kazanmalarını amaç edinmiştir. Bilişim konusunda firmalara çözümler sunan şirketimiz, piyasa içinde haklı olan referansları ile "Sektörün İş Gücü" dür.

Misyonumuz

ÇelikSoft sürekli kazan kazan felsefesini ilke edinerek; tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendisine görev benimsemiştir.

Vizyonumuz

ÇelikSoft'un en temel hedefi müşterilerinin karlılıklarını her geçen gün daha fazla arttırmaktır.